پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

بیانه حریم شخصی

 

سازمان حفظ نباتات کشور متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ کند. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نیست، اما اگر در صورت نیاز برخی موارد از جمله ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و غیرحضوری، ملزم به دریافت اطلاعات شخصی شما گردید، پس از دریافت و تحلیل اطلاعات، این خدمات به شما ارائه می‌شود. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شماست و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند.

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می‌دانیم و در پرتال و سامانه های خود از سیاست‌های امنیتی و فناوری‌هایی استفاده می‌کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده‌اند. همچنین از روش‌ها و دستورالعمل‌های امنیتی پیشرفته‌ای که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می‌کنیم. این روش‌های محافظتی، ذخیره‌سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را در بر می‌گیرد و از دسترسی و استفاده غیرمجاز از این اطلاعات جلوگیری می‌کند.

در بخش درگاه های مرتبط، امکان دسترسی به وب‌سایت‌های دیگری وجود دارد که متعلق به دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلفی هستند و ما کنترلی بر آن سایت‌ها نداریم. این وب‌سایت‌ها قوانین و کوکی‌های خاص مختص به خود دارند که پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از آن وب‌سایت‌ها، آنها را مطالعه کنید.


5.4.1.0
V5.4.1.0