اخبار
سطح مبارزه با آفت ملخ صحرایی به ۵۳۲ هزار هکتار رسید

دکتر محمد رضا درگاهی رئيس سازمان حفظ نباتات کشور اظهار کرد : بر اساس برنامه ریزی‌های وزارت جهاد کشاورزی، با اقدامات پیشگیرانه تاکنون در ۵۳۱ هزار و ۸۸۰ هکتار از اراضی ۹ استان جنوبی کشور با آفت ملخ صحرایی مبارزه شده است.

  ادامه اخبار ...

هشدار : توزيع آتلانتيس تقلبی شرکت باير

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان طی نامه ای اعلام کرد: بنا به اظهار شرکت تدارک کننده اصلی ، نتايج آزمايشات فيزيکی – شيميايی انجام شده بر روی ترکيب مذکور حاکی از فقدان ماده مؤثره يدو سولفورون متيل سديم و مزوسولفورن متيل در ترکيب ياد شده ، و وجود ماده مؤثره توفوردی و ام ث پ آ در آن می باشد.

  ادامه اخبار ...

هشدار : ايجاد خسارت ناشی از مصرف سم متری بوزين

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات اعلام کرد؛ بر اساس گزارشات واصله از سطح برخی مناطق مبنی بر ايجاد خسارت ناشی از مصرف سم متری بوزين با آرم و ليبل شرکت بهاور شيمی با مشخصات ذيل به اطلاع می رساند اين سموم  از مجاری غيرقانونی و فارغ از اقدامات نظارتی سازمان حفظ نباتات تدارک و توزيع شده است.   

متری بوزينWP%70

پارت اول ، بچ 2 ، سری ساخت 970724501 ، تاريخ توليد 97/7/24 ، با قيمت درج شده  1950000 ريال

پارت اول ، بچ 4 ، سری ساخت 970829503 ، تاريخ توليد 97/8/29 ، با قيمت درج شده  2150000 ريال   ادامه اخبار ...


توزيع روغن امولسيون شونده 80% مايونز تقلبی

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات اعلام کرد: روغن امولسيون شونده 80% مايونز  ، منتسب به شرکت بهاور شيمی، در بسته بندی 20 ليتری با تاريخ توليد 97/7/29 – پارت اول ، پچ 4 و قيمت 2400 هزار ريال تقلبی و ازمجاري غير قانوني و فارغ از اقدامات نظارتي سازمان حفظ نباتات تدارك و توزيع شده است

  ادامه اخبار ...

توزيع سم تقلبی ايميدا کلوپرايد تقلبی

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات اعلام کرد: سم ايميدا کلو پرايد 35% SC ، منتسب به شرکت آريا بذر جوانه تقلبی بوده و از مجاری غير مجاز توزيع شده است

  ادامه اخبار ...

توزيع سم توفوردی + MCPA تقلبی

معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات اعلام می دارد ; سم توفوردی + MCPA ، منتسب به شرکت بهاور شيمی تقلبی بوده و از مجاری غير مجاز توزيع شده است

  ادامه اخبار ...

توزيع سم ديازينون تقلبی منتسب به شرکت فرآورده های شيميايی ايران

    دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات اعلام کرد: سم تقلبی ديازينون 60./. EC ، منتسب به شرکت فرآورده های شيميايی ايران با شماره بچ 2 و تاريخ توليد 97/4/4 ازمجاري غير قانوني و فارغ از اقدامات نظارتي سازمان حفظ نباتات تدارك و توزيع شده است

  ادامه اخبار ...

مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از ۱۴۵ هزار هکتار انجام شد‌

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از ۱۴۵ هزار هکتار از اراضی هشت استان جنوبی کشور اجرایی شد.

  ادامه اخبار ...

انتصاب مدیر جدید امور مالی سازمان

طی حکمی از سوی دکتر محمدرضا درگاهی ریاست سازمان حفظ نباتات، سرکار خانم مریم نرجه به عنوان ذیحساب و مدیر امور مالی سازمان منصوب و مشغول به کار شد.

  ادامه اخبار ...

برگزاری مراسم جشن سالروز میلاد امام زمان (عج)

به همت شورای فرهنگی سازمان حفظ نباتات، مراسم جشنی به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان با حضور معاونین، مدیران و نماینده محترم ولی فقیه در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

صفحه 5 از 51اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   


 چاپ   

 

 

 پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 پیوند ها

 

 

 

 

                    

 


  
 نظرسنجی
نظر شما درباره طراحی جدید سایت چیست؟
ارسال نظر 

  
بازدید امروز سایت : 1106
بازدید دیروز سایت : 7217
بازدید این ماه سایت : 57724
بازدید این ماه این صفحه : 33824
بازدید کل سایت : 3028103
بازدید کل این صفحه : 1588806