اخبار
هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص توزيع سم قاچاق

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اعلام کرد:
بر اساس گزارشات واصله مبنی توزيع ترکيب قاچاق تحت عنوان علف کش پرول شرکت BASF ، با نام Stomp Aqua با ليبل عربی در سطح مناطق ، به آگاهی می رساند بر اساس بررسی های بعمل آمده در مورد سوابق صدور مجوزهای تدارک آفت کش ها ، عوامل دخيل در امر تدارک و توزيع ترکيب ذکر شده ، فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع و بدون اخذ مجوز از اين سازمان مبادرت به تأمين / توليد و توزيع آن نموده اند . لذا ، مقتضی است دستور فرمائيد ضمن اطلاع رسانی همگانی جهت خودداری از تهيه ، توزيع و مصرف ترکيب فوق ، مراتب توسط شبکه ی ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته ، با خاطيان برابر مقررات و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد .


  ادامه اخبار ...

هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص توزيع سم غير مجاز

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اعلام کرد:
با توجه به گزارش واصله ، مبنی توزيع ترکيبی تحت عنوان کارباريل 85% پودر قابل تعليق در بسته بندی يک کيلويی ساخت کشور هند ، در سطح مناطق ، همانگونه که استحضار داريد سم کارباريل از فهرست سموم مجاز کشور حذف شده است . نظر به اينکه توزيع ترکيب ذکر شده ، فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع صورت گرفته و عوامل دخيل در امر تدارک و توزيع آن مرتکب تخلف شده و می شوند . لذا ، مقتضی است دستور فرمائيد ضمن اطلاع رسانی همگانی جهت خودداری از تهيه ، توزيع و مصرف ترکيب فوق ، مراتب توسط شبکه ی ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته ، با خاطيان برابر مقرارت و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد.


  ادامه اخبار ...

انتصاب سرپرست جديد مديريت حراست سازمان

طی حکمی از سوی دکتر محمد رضا درگاهی آقای ايرج اصغری بعنوان سرپرست مديريت حراست سازمان منصوب گرديد.

  ادامه اخبار ...

تقدیر رئیس جمهور از دست‌اندرکاران مبارزه با ملخ‌های صحرایی در ۹ استان کشور

در جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد. به گزارش ايسنا رئيس سازمان حفظ نباتات کشورگزارشی در خصوص اقدامات انجام‌شده برای مبارزه با ملخ‌های صحرایی در بیش از ۷۰۰ هزار هکتار از اراضی ۹ استان سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، بوشهر، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان جنوبی و ایلام ارائه کرد.

  ادامه اخبار ...

قدردانی وزیر جهاد کشاورزی از مشارکت همگانی برای مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سیستان و بلوچستان

وزیر جهاد کشاورزی از حضور و مشارکت مردم، نیروهای دولتی و پشتیبانی، استاندار، همکاران سازمان حفظ نباتات و جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در مبارزه با آفت ملخ صحرایی قدردانی کرد.

  ادامه اخبار ...

هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص توزيع موش کش قاچاق

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اعلام کرد :

بر اساس گزارشات واصله مبنی توزيع ترکيب قاچاق تحت عنوان موش کش به نام BENRAT ( Contains coumatetralyl 0 0 %375 )  در بسته بندی 100گرمی ، به آگاهی می رساند ، با توجه به بررسيهای بعمل آمده در مورد سوابق صدور مجوزهای تدارک آفت کش ها ، عوامل دخيل در امر تدارک و توزيع ترکيب ذکر شده فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع و بدون اخذ مجوز از اين سازمان مبادرت به تأمين / توليد و توزيع آن نموده اند . لذا ، مقتضی است دستور فرمائيد ضمن اطلاع رسانی به عوامل توزيع در سطح آن استان مراتب توسط شبکه ی ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته و با خاطيان برابر مقررات و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد.  

  ادامه اخبار ...

تجديد ميثاق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با آرمانهای حضرت امام (ره) در سالروز تشکيل جهاد سازندگی

روز گذشته جمعی از مديران و کارکنان سازمان حفظ نباتات به همراه ساير همکاران وزارتخانه با حضور در حرم مطهر امام خمينی (ره) با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری تجديد ميثاق کردند.


  ادامه اخبار ...

هشدار : توزيع کانسيل اکتيو تقلبی

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان طی نامه ای اعلام کرد: بر اساس گزارشات واصله مبنی بر توزيع سم تقلبی کانسيل اکتيو WG 30% منتسب به شرکت باير در سطح مناطق ، از مجاری غير قانونی و فارغ از اقدامات نظارتی سازمان حفظ نباتات تدارک شده است .

  ادامه اخبار ...

هشدار : توزيع سم قاچاق

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان طی نامه ای اظهار داشت: توزيع ترکيب قاچاق به نام EC 40 % permalonدر بسته بندی قوطی فلزی يک ليتری ، ساخت کشور پاکستان در سطح مناطق ، در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده و از مجاری غير قانونی وارد کشور شده است .

  ادامه اخبار ...

مبارزه با آفت ملخ صحرایی در ۵۷۰ هزار هکتار از استان های جنوبی کشور

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: ۵ ماه گذشته در ۵۷۰ هزار هکتار اراضی و مراتع کشور مبارزه با آفت ملخ صحرایی صورت گرفته است.

  ادامه اخبار ...

صفحه 4 از 51اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   


 چاپ   

 

 

 پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 پیوند ها

 

 

 

 

                    

 


  
 نظرسنجی
نظر شما درباره طراحی جدید سایت چیست؟
ارسال نظر 

  
بازدید امروز سایت : 1119
بازدید دیروز سایت : 7217
بازدید این ماه سایت : 57737
بازدید این ماه این صفحه : 33828
بازدید کل سایت : 3028116
بازدید کل این صفحه : 1588810