اخبار
مجوز موقت 3 ماهه تولید پروتئین هیدرولیزات

معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای مجوز موقت سه ماهه توليد پروتيين هيدروليزات شرکت بسپار دانش سبز بنیان را صادر کرد

  ادامه اخبار ...

مجوز موقت سه ماهه توليد پروتيين هيدروليزات

معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای مجوز موقت سه ماهه توليد پروتيين هيدروليزات شرکت آذر کاوين را صادر کرد.

  ادامه اخبار ...

هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص توزيع سم ولوم (Velum)

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اظهارکرد:
بر اساس گزارشات واصله مبنی توزيع ترکيب تقلبی تحت عنوان نماتد کش ولوم (Velum) با ماده مؤثره فلوپيرام ، منتسب به شرکت باير پارسيان در سطح مناطق ، به آگاهی می رساند بر اساس بررسی های بعمل آمده ، تدارک و توزيع ترکيب ذکر شده ، فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع و بدون اخذ مجوز از اين سازمان صورت گرفته است . لازم به ذکر است سم اصلی در سال 2017 تدارک شده است . لذا ، مقتضی است ضمن اطلاع رسانی همگانی جهت خودداری از تهيه ، توزيع و مصرف ترکيب فوق ، مراتب توسط شبکه ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته و با خاطيان برابر مقررات و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد .


  ادامه اخبار ...

هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص ترکيب قاچاق GREEN FARM

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اعلام کرد:
بر اساس گزارشات واصله مبنی توزيع ترکيبی به نام GREEN FARM (پراکوت 20% SL ) در بسته بندی يک ليتری بدون درج نام شرکت وارد کننده و مشخصات فنی (شماره بچ ، تاريخ توليد و شماره تائيديه ليبل ) ، ساخت کشور چين در سطح مناطق ، به آگاهی می رساند بر اساس بررسی های بعمل آمده در مورد سوابق صدور مجوزهای تدارک آفت کش ها ، تدارک و توزيع ترکيب ذکر شده ، فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع و بدون اخذ مجوز از اين سازمان صورت گرفته است . لذا ، مقتضی است دستور فرمائيد ضمن اطلاع رسانی همگانی جهت خودداری از تهيه ، توزيع و مصرف ترکيب فوق ، مراتب توسط شبکه ی ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته ، با خاطيان برابر مقررات و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد.


  ادامه اخبار ...

هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص توزيع سم تقلبی

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اعلام کرد:

بر اساس گزارشهای واصله مبنی توزيع ترکيب تقلبی به نام اينفينيتو(INFINITO 68/75 %SC) در بسته بندی بطری کاملا سفيد رنگ (بر خلاف بسته بندی نمونه اصلی نيمه شفاف ) يک ليتری منتسب به شرکت وارد کننده باير پارسيان ، بدون آرم های برجسته بالای بطری ، هولوگرام و آرم شرکت باير روی درب قوطی و بدون درج مشخصات فنی (شماره بچ ، تاريخ توليد و انقضاء ) در بالای قوطی با برچسب غير فارسی ، در سطح مناطق ، به آگاهی می رساند بر اساس بررسی های بعمل آمده ، تدارک و توزيع ترکيب ذکر شده ، فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع و بدون اخذ مجوز از اين سازمان بوده است . لذا، مقتضی است دستور فرمائيد ضمن اطلاع رسانی همگانی جهت خودداری از تهيه ، توزيع و مصرف ترکيب فوق ، مراتب توسط شبکه ی ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته ، با خاطيان برابر مقررات و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد

  ادامه اخبار ...

مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح ۷۵۰ هزار هکتار انجام شد

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح ۷۵۰ هزار هکتار خبر داد و گفت که ۱۲ میلیون هکتار نیز مورد پایش و مونیتورینگ قرار گرفته است.

  ادامه اخبار ...

سازمان حفظ نباتات از تولیدات کشاورزی کشور حراست می کند

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: وظیفه سازمان حفظ نباتات پاسداری از نشاط، سرسبزی و سرزندگی کشور و حراست از زحمات کشاورزان، تولیدات کشاورزی و محصولات غذایی کشور است.


  ادامه اخبار ...

ضرورت مشارکت باغداران در مبارزه با آفت کرم خراط گردو

رییس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان این که ۴۵ درصد سطح زیر کشت باغات گردو در ۲۵ استان کشور درگیر آلودگی کرم خراط شده است خواستار همکاری متولیان بخش باغبانی و باغداران برای مبارزه با این آفت شد.

  ادامه اخبار ...

لزوم قرنطینه داخلی و تدوین دستورالعمل های به باغی برای مبارزه با کرم خراط گردو

معاون امور تولیدات باغبانی وزارت جهاد کشاورزی بر تدوین دستورالعمل های به باغی و فعالیت قرنطینه داخلی برای افزایش آگاهی مردم و بهره برداران و استفاده از شرکت های دانش بنیان برای مهار آفت کرم خراط گردو تاکید کرد.

  ادامه اخبار ...

مجوز موقت يکساله توليد پروتيين هيدروليزات

معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای مجوز موقت يکساله توليد پروتيين هيدروليزات شرکت فنآوران ابزار دقيق کوهرنگ را صادر کرد.

  ادامه اخبار ...

صفحه 3 از 51اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   


 چاپ   

 

 

 پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 پیوند ها

 

 

 

 

                    

 


  
 نظرسنجی
نظر شما درباره طراحی جدید سایت چیست؟
ارسال نظر 

  
بازدید امروز سایت : 1127
بازدید دیروز سایت : 7217
بازدید این ماه سایت : 57745
بازدید این ماه این صفحه : 33831
بازدید کل سایت : 3028124
بازدید کل این صفحه : 1588813