اخبار
ابلاغ جناب آقای کاظم چوپی به عنوان « رئیس اداره تدارکات وپشتیبانی»

با توجه به مراتب تعهد وموافقت معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع به موجب این حکم آقای کاظم چوپی به سمت "رئیس اداره تدارکات وپشتیبانی" سازمان تعیین ومنصوب شدند.


  ادامه اخبار ...

اعلام شرایط قرنطینه ای واردات بذر چمن برموداگراس و یونجه فشنگی (alfalfa pellets) از کشور ایتالیا

واردات محصولات فوق از کشور مذکور در فهرست کالاهای با ریسک قرنطينه اي متوسط قرار داشته و انجام آنها منوط به رعایت شرایط قرنطينه اي پیوست می­باشد.

  ادامه اخبار ...

يكشنبه 9 خرداد 1395 پیش بینی مبارزه با ملخ صحرایی و بومی در سطح 200 هزار هکتار اراضی کشور

سازمان حفظ نباتات کشور اعتبار مورد نیاز برای مبارزه با ملخ صحرایی و بومی در سطح 200 هزار هکتار اراضی کشور را 10 میلیارد تومان پیش بینی کرد به گزارش روابط عمومی سازمان حفظ نباتات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن اعلام این مطلب افزود: این سازمان طرحی را برای مقابله با انواع ملخ صحرایی و بومی برای سال زراعی جاری در سطح 200هزار هکتار تدوین و به ستاد بحران کشور ارسال کرده است.

  ادامه اخبار ...

مبارزه با آفت سن گندم و جو در سطح 895 هزار هکتار از مزارع کشور

از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا 21 اردیبهشت ماه امسال در سطح 894 هزار و 469 هکتار با آفت سن در مزارع گندم و جو مبارزه شده است.به گزارش روابط عمومی سازمان حفظ نباتات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس سعید معین مدیر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور ضمن اعلام این مطلب به خبرنگار ما گفت: از این سطح مبارزه، 809 هزار و 492 هکتار مربوط به مرحله سن مادر و 84 هزار و 977 هکتار مربوط به مرحله پوره (نوزادی) می باشد.

  ادامه اخبار ...

دوره آموزشی تغذيه سالم برای بانوان شاغل در وزارتخانه به ميزبانی سازمان حفظ نباتات برگزار شد .

fدوره آموزشی تغذیه سالم با حضور 110 نفر از بانوان شاغل و به همت دفتر امور زنان شاغل وزارت جهاد کشاورزی در سازمان حفظ نباتات کشور برگزار شد به گزارش روابط عمومی سازمان حفظ نباتات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در این دوره آموزشی دکتر محمد علی باغستانی در سخنانی کوتاه با اشاره به دو مولفه غذای کافی و سالم در تعریف امنیت غذایی گفت: زنان شاغل در سازمان حفظ نباتات به طور مستقیم درگیر تولید محصول و تغذیه سالم هستند.

 

  ادامه اخبار ...

« هشدار سازمان حفظ نباتات در خصوص توزيع غير قانونی نماتد کش بيولوژيک با نام تجاری نماتول

 معاونت کنترل آفات سازمان اعلام کرد :آفت کش مذکور تا کنون در فهرست سموم مجاز کشور به ثبت نرسيده و هر گونه خسارت ناشی از کاربرد آن متوجه توزيع کنندگان ، فروشندگان ، توصيه کنندگان و بهره برداران است .

 

  ادامه اخبار ...

رییس سازمان حفظ نباتات: آفت مگس زیتون در کشور مهار شد.

 ئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت : با مدیریت هماهنگی و تلاش کارشناسان و مدیران جهاد کشاورزی با مهار آفت مگس زیتون از ۸۰ میلیارد تومان خسارت به کشاورزان جلوگیری شد. به گزارش روابط عمومی سازمان حفظ نباتات به نقل از خبرگزاری مهر، اولین نشست مشترک استاندار قزوین و روسای سازمانهای جهاد کشاورزی استانهای قزوین، گیلان و زنجان و معاونان وزارت جهاد کشاورزی روز یکشنبه در سالن باغستان قزوین برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

نخستين جلسه شوراي هماهنگي تعيين دستگاه هاي برتر در حوزه سلامت برگزار شد

نخستين جلسه شوراي هماهنگي تعيين دستگاه هاي برتر در حوزه سلامت با حضور جناب آقاي دكتر ايازي ، قائم مقام و معاون محترم وزير بهداشت ، درمان و آموزش و آموزش پزشكي ، نمايندگان 35 دستگاه اجرايي مرتبط و روساي دانشگاه علوم پزشكي در دانشگاه علوم پزشكي ايران برگزار شد .

  ادامه اخبار ...

« دستورالعمل عرضه آفت کش های شيميايی به انجمن صنايع توليدکنندگان سموم و انجمن وارد کنندگان سم و کود ايران » رياست سازمان حفظ نباتات کشور اعلام کرد: عرضه سموم تدارک شده تنها از طريق فروشندگی های مجاز که دارای پروانه معتبر فعاليت و يا مجوز فعاليت موقت معتبر می باشند صورت پذيرد.   ادامه اخبار ...

دکتر باغستانی در نخستين جشنواره تغذيه برتر: سياست گزاری ها بايد به گونه ای باشد تا محصول ارگانيک در سبد مصرف تمام اقشار جامعه قرار گيرد . در نخستين جشنواره تغذيه برتر که با همت بنياد فرهنگی اصناف و در محل سالن همايشهای صدا و سيما برگزار شد دکتر باغستانی طی سخنانی به اهميت جايگاه حفظ نباتات در توليد محصول سالم اشاره کرد .   ادامه اخبار ...

صفحه 13 از 54اولين   قبلي   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  بعدي   آخرين   


 چاپ   

 

 

 پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 پیوند ها

 

 

 


 

 

 


  
 نظرسنجی
نظر شما درباره طراحی جدید سایت چیست؟
ارسال نظر 

  
بازدید امروز سایت : 166
بازدید دیروز سایت : 1002
بازدید این ماه سایت : 1168
بازدید این ماه این صفحه : 676
بازدید کل سایت : 2225930
بازدید کل این صفحه : 1125834