متن خبر
برگزاری جلسه شورای فرهنگی سازمان حفظ نباتات

صبح روز سه‌شنبه 27 آذر ماه، جلسه شورای فرهنگی سازمان حفظ نباتات به ریاست مسوول حوزه نمایندگی  ولی‌فقیه در سازمان و اعضای شورای فرهنگی در محل سالن میلاد برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام دکتر بیت‌الهی ضمن عرض خیرمقدم به اعضای جدیدالورود که به واسطه تغییرات انجام شده در سازمان به جمع اعضای شورای فرهنگی اضافه شدند، به شرح تفصیلی وظایف شورای فرهنگی و اقدامات انجام شده از پیش تاکنون پرداخت و خواستار ایجاد تعامل بیشتر اعضای شورای فرهنگی جدید و توجه بیشتر معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان در بخش پشتیبانی از فعالیت‌های این شورا شد.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با اعلام اینکه وظیفه اصلی شورای فرهنگی در سازمان ایجاد بسترهای لازم در جهت آگاهی‌بخشی به عموم مردم نسبت به اهمیت اقدامات مهم همکاران این سازمان در حفاظت از مرزهای زیستی و ایجاد امنیت غذایی در کشور است.

مهندس رضا مروتی در این جلسه از رئیس و اعضای شورای فرهنگی خواست تا دیدگاه و جهت‌گیری این شورا از مسایل درون سازمانی فراتر رفته و دغدغه‌های ملی و برون سازمانی مرتبط با سازمان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین افزود: در زمینه تامین اعتبار لازم برای فعالیت‌های فرهنگی آمادگی لازم در سازمان وجود دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از 80 درصد سموم مصرفی کشور تولید داخلی می‌باشد و سازمان حفظ نباتات در تامین ارز برای واردکنندگان نیز بهترین عملکرد را در میان سایر دستگاهها داشته است.

لازم به ذکر است در راستای اجرای ماده 6 آئین‌نامه شورای فرهنگی وزارت جهادکشاورزی و در راستای تغییرات انجام شده در بدنه سازمان و جابجایی‌های صورت گرفته اخیر، اعضای جدید شورای فرهنگی سازمان حفظ نباتات به شرح زیر می‌باشند که از سوی حجت‌الاسلام بیت‌الهی حکم دریافت نموده‌اند.

1- آقای رضا مروتی (معاون توسعه مدیریت و منابع)

2- آقای محمدصادق همایونی (مشاور رئیس سازمان و مدیر حوزه ریاست)

3- آقای سیدمحمدرضا میر (مدیر روابط عمومی)

4- آقای پویا نجفی (مدیر حراست)

5- آقای محمدحسین عطایی (مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی)

6-  آقای محمدرضا کریمی (عامل مسئول امور مالی)

7- آقای سیدبهزاد موسوی (معاون دفتر آفت‌کش‌ها)

8- آقای علی عباسی (فرمانده پایگاه بسیج سازمان)

9- خانم مریم جلیلی‌مقدم (مدیرکل دفتر قرنطینه)

10- خانم سوسن حاتمی (رئیس گروه تدوین و نظارت بر اجرای ضوابط و دستورالعمل‌های بهداشت گیاهی)

11- خانم نرگس دجله دوست (کارشناس دفتر آفت‌کش‌ها)

 

 

 

 


نوشته شده توسط : adminnews
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 آذر 1397
تعداد بازدید : 484

بازگشت