متن خبر
حفاظت سازمان حفظ نباتات از مرزهای جغرافیایی سبز کشور

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ومعاونین  سازمان با نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، در این دیدار نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی وظایف سازمان حفظ نباتات را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: این سازمان همانند یک سرباز ارتش باید از مرزهای جغرافیایی سبز کشور حفاظت کند؛ یعنی همه بستر کارهای حوزه کشاورزی و منابع طبیعی وقتی معنا پیدا خواهد کرد که شما به وظایف خود بخوبی عمل نمایید.
وی با بیان نقش این سازمان در حفظ سرمایه‌ها گفت: یکی از مسئولیت‌های مهم حاکمیت، سلامت جامعه است و سلامت جامعه نیز به تغذیه بستگی دارد و اگر در تغذیه مردم اخلال بوجود آید، مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد و باید در این خصوص فرهنگ سازی کرد.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، فلسفه وجودی تاسیس حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی را کار فرهنگی عنوان کرد و گفت: بسیاری از مشکلات کشور ما ریشه فرهنگی دارد و می‌بایست به کار فرهنگی اهمیت داده شود و همه باید به این بخش کمک کنند؛ زیرا اگر ذهیت مردم اصلاح شود و به اهمیت ارزش فرهنگ و کار پرداخته شود، بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد

.


نوشته شده توسط : adminnews
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 مهر 1397
تعداد بازدید : 681

بازگشت