متن خبر
دستور العمل ویرایش اطلاعات کلینیک ها درسامانه جامع پایش عوامل خسارتزای گیاهی

سرپرست دفتر پیش آگاهی و کنترل عوامل خسارتزا اعلام کرد

در خصوص عملیاتی شدن فرایندهای نظارت بر کلینیک های گیاهپزشکی به اطلاع می رساند پس از مرحله اول ثبت نام مسئولین فنی کلینیک های گیاهپزشکی در سامانه جامع پایش عوامل خسارت زای گیاهی , برای ویرایش و تکمیل اطلاعات افراد ثبت شده خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید :
• راههای دسترسی به سامانه جامع پایش عوامل خسارت زای گیاهی به طرق زیر می باشد :
الف : تایپ آدرس اینترنتی ppo.ir , بخش سامانه ها , سامانه جامع پایش عوامل خسارت زای گیاهی , ثبت نام کلینیک
ب : با تایپ آدرس اینترنتی pms.ppo.ir به سامانه جامع پایش عوامل خسارت زای گیاهی متصل شده و بر روی ثبت نام کلینیک ها , کلیک نمایید .
• راهنمای صوتی و تصویری نحوه ی ثبت نام کلینیک های گیاهپزشکی و نحوه فعال نمودن آن توسط مدیران استانی در سایت سازمان و بخش سامانه ها بارگذاری شده است .
• برای اجرای عملیات ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات در سامانه نیاز به خط اینترنت با پهنای باند مناسب 512kb/s و نرم افزارهای
intenet explorer (windows xp version 8.0 / windows 7.0 version 10 / windows 8.0, 8.1 version 11)
Mozilla fire fox (windows xp version 57 / windows 7 version 58)
Google chrome (windows xp version 49 / windows 7 version 50 )
flash player version 25
( java runtime( windows xp version 6.0/windows 7 version 7
مورد بهره برداری قرار گیرد.
• از آنجایی که ویرایش اطلاعات کلینیک های ثبت شده در سامانه فراهم شده است مسئولین فنی کلینیک ها به روش زیر نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند :
الف : مسئولین فنی که قبلا"به دلیل شرکت در پایلوت های اجرا شده سازمان , توسط تیم نرم افزاری تعریف شده اند و با خطای کد ملی تکراری مواجه شده اند ,با وارد نمودن کد ملی خود در بخش نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شده و بدین ترتیب عمل نمایند :
منوی مدیریت سیستم < واحد سازمانی<کلینیک گیاهپزشکی, در این بخش کلینیک مربوطه در جدول پایین صفحه وجود دارد و با کلیک بر روی مداد آبی کنار نام کلینیک , صفحه اطلاعات کلینیک فعال شده اقدام به تکمیل و ویرایش اطلاعات کنند و فایل های مربوطه را باگذاری نموده ,سپس گزینه ثبت را انتخاب نمایند .
ب: مسئولین فنی که به تازگی در کلینیک ثبت نام نموده اند , لازم است ابتدا مدیران استانی بر اساس فایل آموزشی موجود در بخش سامانه ها نسبت به فعال سازی آنها اقدام نموده و بعد از فعال سازی مسئولین فنی قادر خواهند بود با وارد نمودن کد ملی خود در بخش نام کاربری و رمز عبور به سامانه دسترسی یابند و طبق مراحل بند الف نسبت به ویرایش بارگذاری و ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند .
ج: افرادی که به جای ثبت نام کلینیک گزینه حقیقی و حقوقی را انتخاب نمودند و اطلاعات خود در در این سامانه ثبت کرده اند با تیم سامانه پایش عوامل خسارت زای گیاهی تماس گرفته تا نسبت به حذف این گروه نیز اقدام شود .
نکته 1- مسئولین فنی دقت نمایند در قسمت نام کلینیک , نام کامل کلینیک که در مجوز بهره برداری آنها ذکر شده است را وارد نمایند .
نکته 2- در فیلد مربوط به کد بهره برداری , شماره شناسایی کلینیک که در مجوز ذکر شده است را وارد نمایند .

نوشته شده توسط : adminnews
تاریخ انتشار : شنبه 30 تير 1397
تعداد بازدید : 870

بازگشت